Ringeraja.rs je specijalizovani portal, namenjen budućim roditeljima, trudnicama i roditeljima predškolske dece.
Copyright 2008-2025
Danu media d.o.o. Beograd
Deca u restoranu, hotelu ili odmaralištu su tema žestokih diskusija u Italiji, naime veliki je broj ljudi koji se slažu sa činjenicom da dok su u restoranu ne žele da čuju vrisku dece, plač ili njihovo trčanje po lokalu, dok je, s druge strane, dosta onih koji smatraju da je tako nešto nelegalno. I na društvenim mrežama je rat između onih koji žele da povedu decu u restoran i onih koji žele da mirno uživaju u ručku ili večeri.
Da li je uloga roditelja najvažnija u životu jednog bračnog bara i da li je za jednu ženu najveći blagoslov da postane majka - tema je koja izaziva žustre komentare i diskusije decenijama unazad. Vladika Grigorije, episkop diseldorfski i cele Nemačke, dao je svoje mišljenje.
Mozak žene se menja nakon što postane majka u pravom smislu reči.
Мажење беба.
пеперутка16
Да ли ваше бебе (6-12 месеци) воле да се мазе? Моја чак ни не слуша, само ме одгурује, пење се по мени, вуче,... чак ни не жели да се носи, само гледа да побегне. То ми је стварно чудно.. Какве су ваше?